Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 270 030 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Promos

sobota, 28 sierpnia 2010 9:05

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

INFO DLA PRASY

niedziela, 22 sierpnia 2010 13:24
W dniach 6 -12 września odbędzie się w Warszawie I Festiwal „Sztuka Integracji". Spotkają się na nim artyści niepełnosprawni, seniorzy, którzy zadebiutowali po sześćdziesiątym piątym roku życia oraz twórcy pełnosprawni, którzy swoimi występami i wystawami postanowili wspomóc osoby niepełnosprawne. Założeniem organizatorów z Fundacji Pomocy Osobom Starszym i Niepełnosprawnym „Zawsze Potrzebni" z Warszawy było stworzenie dużego wydarzenia kulturalnego opartego jedynie na dobrej woli biorących w nim udział artystów. I okazało się, że takie założenie ma w pełni rację bytu. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz lokalne samorządy corocznie wydają miliony złotych na różnego rodzaju Festiwale i imprezy kulturalne. „Sztuka Integracji" zorganizowana jest prawie całkowicie za darmo. Swoje sale na koncerty, wystawy i spektakle teatralne bezpłatnie udostępniły: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Muzeum Niepodległości, Centralna Biblioteka Rolnicza, Urząd Dzielnicy Warszawa Bielany, Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej i Śródmiejski Ośrodek Opiekuńczy im. Prof. A. Tymowskiego. W ciągu 7 dni odbędzie się w nich ponad 30 imprez. Swój udział w Festiwalu zapowiedzieli i potwierdzili wybitni twórcy z Polski, Holandii i Szwecji. Wśród festiwalowych imprez będziemy mogli wysłuchać koncertów dwóch profesorów Uniwersytetu Muzycznego: Stanisława Skoczyńskiego i Jerzego Maciejewskiego, obejrzeć spektakl teatralny w wykonaniu Grupy Terapii Zajęciowej z DPS w Moczarach, odwiedzić wystawę prac wybitnej szwedzkiej malarki polskiego pochodzenia Jovanki Veit-Berg, spotkać się z holenderskim pisarzem Jackiem Kalitowskim, przypomnieć sobie „najdłuższe urodziny Chopina" na wystawie fotografii Katarzyny Nowickiej , pośmiać się na występach kabaretu „Członek Polski". Dla miłośników lżejszego repertuaru muzycznego swoje koncerty charytatywne przygotowali znana grupa wykonująca muzykę "dziarskie regie"
„November Project", zaliczana do czołówki polskich zespołów młodzieżowych grupa ROAN z Bydgoszczy, Damian Pietrasik z zespołem Un Easy oraz jego przyjaciele, czy wreszcie zawsze owacyjnie przyjmowana przez słuchaczy Grażyna Łapińska. Nie sposób wymienić tu wszystkich uczestników. Szczegółowy program imprezy znaleźć można na stronie internetowej Fundacji www.zawszepotrzebni.org . Wszystkich, którzy chcą miło spędzić czas serdecznie zapraszamy. Wstęp na wszystkie imprezy bezpłatny.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

WEJŚCIÓWKI NA KONCERT INAUGURACYJNY!

czwartek, 19 sierpnia 2010 0:05

Dostępne są juz wejsciówki na impreze inaugurującą nasz festiwal! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy w dniach 23-28 sierpnia. Koncert rozpoczynajacy Festiwal SZTUKA INTEGRACJI odbedzie sie 6 września o godzinie 18 w sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina przy ulicy Okólnik 2. ZAPRASZAMY!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

FESTIWAL NEWS 6.08.2010

piątek, 06 sierpnia 2010 13:43
Miło nam poinformować iz wsparcie naszej imprezy zaoferowała firma LUPUS świadcząca usługi wynajmu samochodów na terenie całego kraju. Firma LUPUS  udostępnia nam samochód dostawczy na cały czas trwania imprezy. DZIEKUJEMY!
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

PROGRAM FESTIWALU

wtorek, 03 sierpnia 2010 15:50
Szanowni Państwo

Z przyjemnościa informujemy, iz program naszego festiwalu jest już praktycznie gotowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z jego treścia na stronie www.zawszepotrzebni.org. Informujemy iz wszystkie imprezy w nim zawarte zostały potwierdzone ale nadal może ulec on drobnym modyfikacjom ze względu na kilka wolnych terminow i nadal otwartą liste uczestników. Ostateczna wersja zaprezentowana zostanie 15 sierpnia o godzinie 18:00.

Partnerami organizycajnymi imprezy są:
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Towarzystwo Sztuki Perkusyjnej
Urząd Dzielnicy W-wa Bielany M.St.Warszawy
Śródmiejski Ośrodek Opiekuńczy
Centralna Biblioteka Rolnicza
Muzeum Niepodległości

Partnerem medialnym jest RADIO WARSZAWA 106,2 FM

Impreze wspierają: Kik Gel, Wydawnictwo Verbinum,  KPW, Tak To.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do aktywnego udzialu!

Kontakt w sprawie patronatu medialnego 506257460 - serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów!
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

poniedziałek, 23 października 2017

Licznik odwiedzin:  4 661  

Kalendarz

« sierpień »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

O moim bloogu

Wielka impreza wspaniałych ludzi. SZTUKA INTEGRACJI - razem a nie obok siebie.

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 4661

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Bloog.pl